Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: gorzowski, Witnica, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku specjalisty- pedagog specjalny

Wymagania:
Kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej (np. oligofrenopedagog lub pedagog specjalny). Dodatkowo mile widziane uprawnienia do pracy z dzieckiem/uczniem ze spektrum autyzmu( nieobowiązkowo).

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków zgodny z wymaganiami ustawowymi.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zspwitnica@wp.pl
lub
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witnicy
ul.Wiosny Ludów 14
66-460 Witnica

509906811 lub 957515020
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W WITNICY
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny