Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-30
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku pedagoga specjalnego w Zespole Szkół Nr 1 w Rzeszowie. Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na e-maila: sekretariat@zs1.resman.pl lub kontakt telefoniczny 17 7482150.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Ukończona pedagogika specjalna lub pedagogika opiekuńczo wychowawcza i studia podyplomowe z autyzmu.

Zakres obowiązków:
Pełnienie obowiązków pedagoga specjalnego i prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z autyzmu.
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. AMBROŻEGO TOWARNICKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel chemii
    Radomyśl Wielki (Podkarpackie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Nauczyciel chemii w Technikum i Szkole BranżowejWymagania:Wykształcenie wyższe na kierunku chemia (w tym licencjat) oraz przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Nauczanie chemii w Technikum i Szkole BranżowejWymagane dokumenty a...
  • nauczyciel biologii
    Radomyśl Wielki (Podkarpackie) Wakat 3
    Opis oferty pracy:Nauczyciel biologii w TechnikumWymagania:Wykształcenie wyższe na kierunku biologia (w tym licencjat) z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Nauczanie przedmiotu biologia w TechnikumWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy prz...
  • Nauczyciel chemii
    Czudec (Podkarpackie) Zastępstwo 12
    Opis oferty pracy:nauczyciel chemiiWymagania:ukończone studia kierunkowe przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:nauczyciel chemiiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:e-mail: spczudec@czudec.pl lub osobiście na adres: Szkoła ...