Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Śródmieście, Małopolskie, Polska
Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z uczniami z autyzmem, w tym zespołem Aspergera w Liceum i/lub Szkole Podstawowej:
4SP - 2h
1LO - 4h
2LO - 4h
3LO - 2h.
Po dwie godziny tygodniowo przypadające na jednego ucznia.

Wymagania:
- ukończenie studiów wyższych
- posiadanie kwalifikacji pedagogicznych
- posiadanie uprawnień do pracy z uczniem z autyzmem, w tym zespołem Aspergera
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku
- niekaralność

Zakres obowiązków:
- prowadzenie zajęć rewalidacyjnych w wymiarze 2 godzin tygodniowo dla jednego ucznia zgodnie z wytycznymi zawartymi w orzeczeniu o potrzebie kształcenia specjalnego ucznia
- współpraca ze specjalistami w zakresie konstruowania Indywidualnego Programu Terapeutyczno - Edukacyjnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zso13@mjo.krakow.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny