Psycholog

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-29
  • Miejsce: myślenicki, Krzyszkowice, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog w szkole podstawowej.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe i kurs pedagogiczny.

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie sytuacji wychowawczych, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, podejmowanie działań z zakresu profilaktyki.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spkrzyszkowice@myslenice.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
122737671
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W KRZYSZKOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 14
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Oligofrenopedagog
    Krzęcin (Małopolskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Kształcenie specjalne dla 2 dzieci z autyzmem w tym z zespołem Aspergera realizowane w przedszkolu ogólnodostępnym w wymiarze 2 godzin tygodniowo (to jest 4 godziny tygodniowo)Wymagania:Kwalifikacje do pracy z dziećmi z autyzmem w t...
  • Psycholog
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolnyWymagania:Studia wyższe magisterskie i przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Wspieranie uczniów, nauczycieli i rodziców, diagnozowanie udzielanie pomocy psychologicznejWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy pr...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Wspomaganie dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego (m.in. z orzeczonym autyzmem, w tym zespołem Aspergera).Wymagania:Nauczyciel z kwalifikacjami w zakresie edukacji osób z autyzmem i zespołem Aspergera.Zakres obow...