Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: strzelecki, Staniszcze Wielkie, Opolskie, Polska
Praca na stanowisku pedagoga specjalnego w przedszkolu-w grupie mieszanej -dzieci 3-6 lat, od dnia 01.09.2024 r. w wymiarze 3 godz./ tygodniowo oraz 3 godz. /tygodniowo na stanowisku terapeuty pedagogicznego

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe: pedagogika specjalna i terapia pedagogiczna

Zakres obowiązków:
Współpraca z nauczycielami,innymi specjalistami, rodzicami polegająca przede wszystkim na prowadzeniu badań i działań diagnostycznych związanych z rozpoznawaniem indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci, rozwiązywaniu problemów dydaktycznych i wychowawczych uczniów, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, rodzicom uczniów
i nauczycielom w ramach zajęć korekcyjno - kompensacyjnych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole.staniszcze@onet.pl

774611260
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W STANISZCZACH WIELKICH
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 6