Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Poznań, Poznań-Stare Miasto, Wielkopolskie, Polska
Publiczne Przedszkole Buratino w Poznaniu zatrudni pedagoga specjalnego z wymaganymi kwalifikacjami do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe - ukończone studia wyższe w zakresie pedagogiki specjalnej

Zakres obowiązków:
- współpraca z nauczycielami, wychowawcami grup lub innymi specjalistami, rodzicami oraz dziećmi;
- współpraca z zespołem w zakresie opracowywania i realizacji IPET dla dziecka posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w tym zapewnienie mu pomocy psychologiczno - pedagogicznej;
- wspieranie nauczycieli, wychowawców grup i rodziców;
- udzielanie pomocy psychologiczno - pedagogicznej dzieciom, rodzicom i nauczycielom;
- współpraca, w zależności od potrzeb z innymi podmiotami;
- prowadzenie obowiązującej dokumentacji

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole_buratino@o2.pl
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "BURATINO" W POZNANIU
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 7