pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: poznański, Złotniki, Wielkopolskie, Polska
Publiczne Przedszkole AKADEMOS w Złotnikach poszukuje pedagoga specjalnego

Wymagania:
-Wykształcenie kierunkowe: pedagogika specjalna, rzetelna realizacja zadań związanych z powierzonym stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami dydakt. wychowawczymi i opiekuńczymi, w tym zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom w czasie zajęć organizowanych przez przedszkole,
• Współpraca z dziećmi z niepełnosprawnymi, odpowiednie podejście do dzieci.
Opracowywanie i realizacja indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych dla dzieci wymagających wsparcia psychologicznego i pedagogicznego
Udzielanie pomocy i wsparcia dzieciom w rozwoju emocjonalnym, społecznym i poznawczym
Przeprowadzanie zajęć indywidualnych lub grupowych z dziećmi, zgodnie z ich potrzebami i możliwościami rozwojowymi

Zakres obowiązków:
• Umiejętność tworzenia IPETów, współpraca ze specjalistami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@akademosprzedszkole.pl

515-169-083
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "AKADEMOS" W ZŁOTNIKACH
Przedmiot/Stanowisko: pedagog specjalny