Pedagog

Data publikacji: 2024-03-13
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: wejherowski, Rumia, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Pedagog szkolny

Wymagania:
Kwalifikacje uprawniające do prowadzenia zajęć pedagoga szkolnego, mile widziane wykształcenie pozwalające na wykonywanie zadań pedagoga specjalnego

Zakres obowiązków:
Zgodnie ze specyfiką szkoły (3 oddziały przedszkolne oraz klasy 1-8)

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 58 6710645
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Rumi, ul. Świętojańska 11

mail: sp4@rumia.edu.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Bibliotekarz
    Wejherowo (Pomorskie) Wakat 30
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie poszukuje kandydatów na stanowisko nauczyciel bibliotekarz do swojej placówki.Wymagania:Wykształcenie wyższe bibliotekarskie z przygotowaniem pedagogicznym lub wykształcenie wyższe magisterskie z ...
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Chojnice (Pomorskie) Zastępstwo 19
    Opis oferty pracy:Oferujemy pracę na stanowisku nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej - umowa na zastępstwo na cały rok szkolny 2024/2025.Wymagania:Ukończone studia wyższe na kierunku pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wiek...
  • Nauczyciel informatyki
    Rumia (Pomorskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 8 zatrudni Nauczyciela informatykiWymagania:Wykształcenie wyższe, kierunek informatyka, kwalifikacje do nauczania przedmiotu z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:nauczanie informatyki w kl. 4-8Wymagan...