Pedagog

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: oświęcimski, Kęty, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy pedagoga do pracy w przedszkolu.

Wymagania:
Ukończone studia magisterskie z pedagogiki wraz z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie: pedagogika opiekuńczo - wychowawcza lub pedagogika specjalna.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych z dziećmi.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
spwp8@edukacja.kety.pl
tel. kontaktowy 338452986
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWA PLACÓWKA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO NR 8
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 5
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Kęty (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Poszukiwany pedagog specjalny do prowadzenia zajęć z dziećmi posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.Wymagania:Ukończone studia magisterskie z zakresu pedagogiki wraz z przygotowaniem pedagogicznym lub studia po...
  • Psycholog
    Mszana Górna (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologaWymagania:Studia magisterskie na kierunku psychologiaZakres obowiązków:Prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych z dziećmiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Dyplom ukończeni...
  • Psycholog
    Kęty (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa.Wymagania:Studia magisterskie na kierunku psychologia.Zakres obowiązków:Prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych z dziećmi.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:spwp8@edukacja.kety.pl Tel.kontakt...