Psycholog

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: oświęcimski, Kęty, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa.

Wymagania:
Studia magisterskie na kierunku psychologia.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych z dziećmi.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
spwp8@edukacja.kety.pl
Tel.kontaktowy 338452986
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWA PLACÓWKA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO NR 8
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Tyflopedagog
    Uście Gorlickie (Małopolskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:zajęcia rewalidacyjne z uczniem posiadającym orzeczenie ze względu na słaby wzrok w wymiarze 2/18 tygodniowoWymagania:kwalifikacje do prowadzenia tych zajęćW razie pytań zapraszamy do kontaktu:dyrektor@zsuscie.edu.pl
  • Bibliotekarz
    Uście Gorlickie (Małopolskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:oferta pracy dla nauczyciela bibliotekarzaWymagania:kwalifikacje do pełnienia obowiązków nauczyciela bibliotekarzaZakres obowiązków:prowadzenie biblioteki szkolnejW razie pytań zapraszamy do kontaktu:dyrektor@zsuscie.edu.pl
  • Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
    Podstolice (Małopolskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Umowa o pracę w wymiarze 0, 1 etatu na czas nieokreślony z możliwością dodatkowego zatrudnienia na stanowisku wychowawcy świetlicy (1 etat).Wymagania:Posiadanie kwalifikacji określonych w par. 3 rozporządzenia MEiN z dnia 14 wrześni...