Pedagog

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: leszczyński, Długie Stare, Wielkopolskie, Polska
Uzupełnianie, rozszerzanie i pogłębianie działalności dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej nauczycieli

Wymagania:
Studia drugiego stopnia lub jednolite studia mgr na kierunku pedagogika w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom, a także przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
- prowadzenie zajęć z uczniami
- prowadzenie dokumentacji pedagogicznej
- przegląd opinii psychologicznych
- kierowanie uczniów do PP-P uczniów z grup dyspanseryjnych
- kierowanie uczniów z trudnościami w nauce i zaburzeniami zachowania na badania do poradni
- rozpoznanie warunków życia i nauki uczniów sprawujących trudności w realizacji procesu dydaktyczno-
wychowawczego
- uczestniczenie w posiedzeniach Rady Pedagogicznej
- tworzenie dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych
- inne związane ze specyfiką szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa w Długiem Starem, ul. Leszczyńska 1, 64-100 Długie Stare

telefon : 655 33-81-93
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W DŁUGIEM STAREM
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 4