Psycholog

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: wągrowiecki, Wągrowiec, Wielkopolskie, Polska
Praca w Przedszkolu Nr 6 im. Czerwonego Kapturka w Wągrowcu jako psycholog z dziećmi w wieku od 3-6 lat.

Wymagania:
Magister psychologii z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie dzieci w zakresie psychologii, udzielanie wsparcia psychologicznego dzieciom, które tego wymagają, prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy psychologa, uczestniczenie w posiedzeniach Rady Pedagogicznej, spotkaniach zespołów, szkoleniach, współpraca z pracownikami przedszkola zwłaszcza z pedagogiem specjalnym i wychowawcami grup, współpraca z rodzicami oraz instytucjami np. poradnią psychologiczno- pedagogiczną, sądem rodzinnym, doskonalenie własnego warsztatu pracy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Nr 6 im. Czerwonego Kapturka w Wągrowcu
lub na adres mailowy: p6.wagrowiec@gmail.com

nr telefonu do przedszkola - 67 2621225
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLENR 6 IM. CZERWONEGO KAPTURKA W WĄGROWCU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog