Pedagog

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-06-07
  • Miejsce: m. Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
praca w przedszkolu z dziećmi 3-6 lat

Wymagania:
wykształcenie wyższe, kierunek pedagogika

Zakres obowiązków:
podejmowanie działań wspomagających rozwój dzieci

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@p4.edu.gdynia.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
58 621 63 99 -dyrektor
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 4
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Gdynia (Pomorskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:praca w przedszkolu z dziećmi 3-6 latWymagania:wykształcenie wyższe, kierunek psychologiaZakres obowiązków:udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznejWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:przedszkole@p4.edu.gd...
  • Pedagog
    Gdynia (Pomorskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:nauczyciel dzieci 4-5 letnich, przedszkole publiczne, obowiązuje KNWymagania:wykształcenie wyższe pedagogiczne, zgodne z niezatrudnieniemZakres obowiązków:praca z dziećmi 4-5 letnimi , realizacja zadań dydaktyczno-opiekuńczo-wychowa...
  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych
    Wejherowo (Pomorskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Powiatowy Zespół Szkół nr 4 im. J. Wejhera w Wejherowie poszukuje osoby na stanowisko nauczyciela przedmiotów zawodowych w zawodzie: Technik spawalnictwa. Zatrudnienie od roku szkolnego 2024/2025.Wymagania:Wymagane wykształcenie min...