Pedagog

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-06-07
  • Miejsce: m. Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel dzieci 4-5 letnich, przedszkole publiczne, obowiązuje KN

Wymagania:
wykształcenie wyższe pedagogiczne, zgodne z niezatrudnieniem

Zakres obowiązków:
praca z dziećmi 4-5 letnimi , realizacja zadań dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@p4.edu.gdynia.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
58 621 63 99- dyrektor
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 4
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych
    Wejherowo (Pomorskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Powiatowy Zespół Szkół nr 4 im. J. Wejhera w Wejherowie poszukuje osoby na stanowisko nauczyciela przedmiotów zawodowych w zawodzie: Technik spawalnictwa. Zatrudnienie od roku szkolnego 2024/2025.Wymagania:Wymagane wykształcenie min...
  • nauczyciel przedmiotów zawodowych
    Wejherowo (Pomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Powiatowy Zespół Szkół nr 4 im. J. Wejhera poszukuje osoby na stanowisko nauczyciela przedmiotów zawodowych w zawodzie: Technik pojazdów samochodowych. Zatrudnienie od roku szkolnego 2024/2025Wymagania:Wymagane wykształcenie minimum...
  • nauczyciel/specjalista gazownictwa
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:nauczyciel/specjalista gazownictwa na kwalifikacyjnych kursach zawodowychWymagania:Wymagania: - wykształcenie - min. średnie w przypadku specjalisty z rynku pracy - doświadczenie zawodowe w specjalizacjiZakres obowiązków:- prowadzen...