Pedagog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wilanów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
wychowanie przedszkolne

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe lub równoważne

Zakres obowiązków:
opieka i wychowawstwo nad dziećmi w wieku 3-6 lat (grupa 25 osób)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p424@eduwarszawa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
225065461
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 424 IM. KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI W WARSZAWIE , UL. J.B. FLATTA 7
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Ursynów (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:praca na stanowisku psychologa szkolnegoWymagania:wyższe wykształcenie, kwalifikacje potrzebne na ww. stanowisko, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Zadania psychologa szkolnego: diagnoza, terapia, psychoedukacja, wychowani...
  • Psycholog
    Węgrów (Mazowieckie) Wakat 7
    Opis oferty pracy:Praca nauczyciela polega na udzielaniu opieki psychologicznej dzieciom w wieku przedszkolnym.Wymagania:Od nauczyciela wymagane jest: życzliwe i empatyczne podejście do dzieci. Koniecznym jest indywidualne traktowanie przedszkolaków....
  • Psycholog
    Wola (Mazowieckie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego zatrudni psychologa na 1/2 etatuWymagania:Odpowiednie wykształcenieWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp63@eduwarszawa.pl