Psycholog

Data publikacji: 2024-01-10
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: międzyrzecki, Bledzew, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnienie na stanowisku psychologa szkolnego

Wymagania:
wyższe studia magisterskie w zakresie psychologii oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu i szkole, udzielanie uczniom/wychowankom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb, podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień, inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych, wspieranie nauczycieli i rodziców.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spbledzew@wp.pl lub pocztą tradycyjną na adres:
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta w Bledzewie
ul. Szkolna 9
66-350 Bledzew

957429920
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA DEKERTA W BLEDZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog