Psycholog

Data publikacji: 2024-02-09
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: opolski, Ozimek, Opolskie, Polska
Wymiar zatrudnienia – 1 etat ( pensum 20 godzin/tygodniowo).
Wynagrodzenie zasadnicze zgodnie z tabelą stawek wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli, inne elementy wynagrodzenia zgodnie z regulaminem wynagradzania nauczycieli.

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie w pracy diagnostycznej z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, umiejętność diagnozowania i przeprowadzania testów psychologicznych, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie diagnostyki psychologicznej,
umiejętność przeprowadzania wywiadu, konsultacji, warsztatów, prelekcji,
prowadzenie dokumentacji badanych, przygotowywanie opinii, orzeczeń,
współpraca z zespołem: pedagogami, logopedami i innymi psychologami,
współpraca ze szkołami i placówkami oświatowymi,
prowadzenie zajęć wynikających z bieżących potrzeb placówki,
sporządzanie sprawozdawczości.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
poradnia.ozimek@interia.pl

77/4651254
Nazwa placówki: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W OZIMKU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog