Psycholog

Data publikacji: 2024-01-11
Wygasa: 2024-12-31
  • Miejsce: hajnowski, Hajnówka, Podlaskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog szkolny

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie, przygotowanie pedagogiczne lub oświadczenie o uzupełnieniu przygotowania pedagogicznego w trakcie zatrudnienia.

Zakres obowiązków:
Psycholog szkolny, praca z uczniami, udzielanie wsparcia kadrze pedagogicznej, rodzicom.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp4hajnowka@wp.pl

tel. 85 6832508
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W HAJNÓWCE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog