Psycholog

Data publikacji: 2024-01-21
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: pucki, Mieroszyno, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa w szkole podstawowej

Wymagania:
Obywatelstwo polskie.
Wykształcenie wyższe magisterskie – kierunek: psychologia, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
diagnoza potencjalnych możliwości ucznia;
analiza przyczyn niepowodzeń szkolnych oraz negatywnego zachowania ucznia;
działania profilaktyczne w celu zapobiegania pojawianiu się problemów;
doradztwo w zakresie wyboru kierunku dalszego kształcenia i zawodu;
współpraca z rodzicami w zakresie zagadnień wychowawczych (wskazówki związane
z zagadnieniami wychowawczymi, wskazanie odpowiedniej literatury, instytucji pomocowych itp);
współpraca z nauczycielami i wychowawcami klas (zajęcia integracyjne, pomoc
w rozwiązywaniu konfliktów klasowych);
współpraca z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną, Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Ośrodkami Rozwiązywania Problemów Alkoholowych;
organizowanie warsztatów mających na celu m. in. rozwój umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, kreowanie postawy asertywnej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mieroszyno@poczta.onet.pl

601 530 855
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MIEROSZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog