Psycholog

Data publikacji: 2023-12-19
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: kolski, Bierzwienna Długa, Wielkopolskie, Polska
Praca dla psychologa z przygotowaniem pedagogicznym. Wymiar zatrudnienia 8,25/22.

Wymagania:
Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom lub
spełnione warunki określone w art. 63 ust. 1 ustawy z 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów.
Posiadanie przygotowania pedagogicznego.

Zakres obowiązków:
1) Badania i działania diagnostyczne uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów ,

2) diagnozowanie sytuacji wychowawczych ,

3) udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej,

4) działania z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci i młodzieży,

5) minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy w środowisku przedszkolnym, szkolnym i pozaszkolnym uczniów;

6) inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych;

7) pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień uczniów;

8) wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów w:

a) rozpoznawanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów ,
b) udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kutrzeby
Bierzwienna Długa 25
62 - 650 Kłodawa

63 2735195
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.GEN.T.KUTRZEBY W BIERZWIENNEJ DŁUGIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8