Psycholog

Data publikacji: 2024-03-04
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w charakterze psychologa

Wymagania:
studia wyższe magisterskie z psychologii z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
praca z młodzieżą z problemami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
liceum3@liceum3.piotrkow.pl
Nazwa placówki: III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel języka angielskiego
    Stryków (Łódzkie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Zajęcia dydaktyczne, nauka języka angielskiego w grupach przedszkolnych dla dzieci 3-6 letnich, 2 x w tygodniu, (preferowane godziny ranne).Wymagania:Zgodnie z kwalifikacjami, które określa art.13 rozporządzenia MEiN z 14.09.2023r. ...
  • Psycholog
    Łowicz (Łódzkie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Praca z dziećmi w wieku przedszkolnymWymagania:MAGISTER PSYCHOLOGZakres obowiązków:ZGODNIE Z ROZPORZADZENIEM O PPPWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:przedszkole3lowicz@wp.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu...
  • nauczyciel języka hiszpańskiego
    Łódź-Bałuty (Łódzkie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:12 godzin języka hiszpańskiego w VII i VII klasach od 01.09.2024r.