Psycholog

Data publikacji: 2024-03-05
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: skierniewicki, Maków, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
psycholog w przedszkolu

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku psychologia

Zakres obowiązków:
Pomoc psychologiczna, wsparcie dzieci z trudnościami wymagającymi wsparcia. Współpraca z nauczycielami i rodzicami w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

gminneprzedszkole@przedszkolemakow.edu.pl
Gminne Przedszkole w Makowie
ul. Główna 4
96-124 Maków
tel. 46 8312282
Nazwa placówki: GMINNE PRZEDSZKOLE W MAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8