Psycholog

Data publikacji: 2024-03-05
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: oświęcimski, Włosienica, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog szkolny

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym
Kwalifikacje do pracy na stanowisku psychologa szkolnego

Zakres obowiązków:
Pomoc psychologiczna dla uczniów, rodziców

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spwlosienica@spwlosienica.gminaoswiecim.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
338422900
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA SUSKIEGO WE WŁOSIENICY
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Libiąż (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół w Libiążu zatrudnia osobę posiadająca niezbędne kwalifikację do zajmowania stanowiska pedagoga specjalnego.
  • Psycholog
    Biały Dunajec (Małopolskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologaWymagania:Kwalifikacje do zajmowania stanowiska psychologa, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Psycholog szkolnyWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:bialydunajec.sp2@gmail....
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Kraków-Krowodrza (Małopolskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 175, ul. Siewna 23c w Krakowie/ Prądnik Biały/ zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Oferta skierowana również do studentów 5 roku studiów kierunkowych oraz magistrów studiów pedagogic...