Psycholog

Data publikacji: 2024-03-05
Wygasa: 2024-06-05
  • Miejsce: m. Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Stanowisko nauczyciela-psychologa

Wymagania:
Posiadanie pełnego wykształcenia

Zakres obowiązków:
Zgodny z wymaganiami prawa oświatowego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
klo.czestochowa@spsk.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
343222405
Nazwa placówki: KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. MATKI BOŻEJ JASNOGÓRSKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Twardorzeczka (Śląskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolny.Wymagania:Zgodnie z rozporządzeniem MEN w sprawie kwalifikacji do zajmowania stanowiska psychologa szkolnego.Zakres obowiązków:Praca z uczniami i wychowankami wymagającymi szczególnej pomocy.Wymagane dokumenty apli...
  • Bibliotekarz
    Mikołów (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Mikołowie zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela bibliotekarza.Wymagania:Ukończenie studiów z zakresu bibliotekoznawstwa z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:...
  • Edukacja wczesnoszkolna
    Goczałkowice-Zdrój (Śląskie) Wakat 19
    Opis oferty pracy:Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie 1 ogólnej. Liczba dzieci w klasie 25.Wymagania:Wykształcenie zgodne z kierunkiem.Zakres obowiązków:Nauczyciel wychowawca.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:szkola@sp1goczalkowice.pl tel...