Psycholog

Data publikacji: 2024-03-05
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnię psychologa z przygotowaniem pedagogicznym

Wymagania:
Studia wyższe magisterskie – psychologia

Zakres obowiązków:
diagnoza dzieci, porady, współpraca z nauczycielami, rodzicami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
P22dyrektor@op.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
94 345-47-02
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 22 W KOSZALINIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 15
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Koszalin (Zachodniopomorskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnegoWymagania:Wykształcenie wyższe w tym licencjat edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, przygotowanie pedagogiczne, znajomość języka angielskiego i inne dodatkowe kwalifikacje ...
  • nauczyciel matematyki
    Tanowo (Zachodniopomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor szkoły zatrudni nauczyciela matematyki w klasach 4-6Wymagania:Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieliZakres obowiązków:N...
  • nauczyciel edukacji przedszkolnej
    Świnoujście (Zachodniopomorskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Oferta pracy dotyczy etatu w przedszkolu w grupie 3- i 4-latków.Wymagania:wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, specjalizacja: pedagogika przedszkolna (ewentualnie w trakcie ostatniego roku studiów)Zakres...