Psycholog

Data publikacji: 2024-03-06
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: żniński, Mamlicz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog szkolny w Szkole Podstawowej w Mamliczu.

Wymagania:
wg kwalifikacji zawodów

Zakres obowiązków:
Opieka nad uczniami, współpraca z zespołami ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz nauczycielami.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
52 3836190, spmamlicz@interia.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W MAMLICZU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel przedmiotów zawodowych - technik żywienia
    Kowalewo Pomorskie (Kujawsko-Pomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:szukamy nauczyciela kształcącego w zawodach : kucharz i technik żywienia i usług gastronomicznychWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zskowalewo.golub-dobrzyn.com.plW razie pytań zapraszamy do kontak...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Młyniec Pierwszy (Kujawsko-Pomorskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej w Młyńcu Pierwszym zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie ucznia z niepełnosprawnością: autyzm w tym zespół Aspergera. Dodatkowo 2 godziny rewalidacji z tym uczniem.Wymagania:Ukończone studi...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Gródek (Kujawsko-Pomorskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Wakat na rok szkolny 2024/2025 (od 1 września 2024 do 31 sierpnia 2025) w wymiarze pełnego etatu.Wymagania:1. Obywatelstwo polskie (wymóg ten nie dotyczy obywateli państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej...