Psycholog

Data publikacji: 2024-03-07
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: mrągowski, Boże, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnienienie na stanowisku psychologa

Wymagania:
Wykształcenie wyższe na kierunki psychologii z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
zajęcia z psychologiem

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa w Bożem
Boże 18
11-700 Mrągowo
woj. warmińsko-mazurskie

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
89 742 32 92
szkolaboze@op.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W BOŻEM
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Boże (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnegoWymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:zajęcia w oddziale przedszkolnymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Szkotowo (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:nauczanie języka polskiego w klasach 4-8, pełnienie dyżurówWymagania:wykształcenie kierunkowe wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:nauczyciel języka polskiegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy prze...
  • Tyflopedagog
    Pisanica (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Oferta dotyczy pracy w wymiarze 2h tygodniowo z uczniem niedowidzącymWymagania:Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela tyflopedagoga w szkołach podstawowych, przygotowanie pedagogiczne.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:...