Psycholog

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-08-12
  • Miejsce: wielicki, Wola Batorska, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca z dzieckiem w wieku przedszkolnym 3-5 lat

Wymagania:
odpowiednie wykształcenie,ukończenie pięciu lat studiów na kierunku psychologia,przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych
diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu
udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej
wspieranie nauczyciel

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@pwb.niepolomice.pl

tel 12 2816 380
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W WOLI BATORSKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog