Psycholog

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: bolesławiecki, Nowogrodziec, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu zatrudni psychologa na 12/22 etatu.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje psychologa i przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w wieku 3-6 lat

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole-nowogrodziec@o2.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W NOWOGRODŹCU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 12
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Kiełczów (Dolnośląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościamiWymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Psycholog
    Głogów (Dolnośląskie) Wakat 13
    Opis oferty pracy:Szczególnie zależy nam na tym, aby osoba na tym stanowisku: - posiadała wykształcenie kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne - była gotowa do pracy kreatywnej, a nie odtwórczej - cechowała się wysokimi kompetencjami komunikacyjnymi...
  • nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
    Wołów (Dolnośląskie) Wakat 19
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela przedmiotów zawodowych informatycznych w pełnym wymiarze godzin. Możliwe również nadgodziny.Wymagania:Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00Zakres obowiązków:Prowadze...