Psycholog

Data publikacji: 2024-03-18
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Podgórze, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Przedszkole Publiczne "Chatka Małolatka" w Krakowie ,z siedzibą przy ulicy Chmieleniec 35/14,15 oraz oddziałem przy ulicy Chmieleniec 2a (Ruczaj), poszukuje od września psychologa z przygotowaniem pedagogicznym do pracy z dziećmi w wieku od 3-6 lat.

Zakres obowiązków:
Indywidualna oraz grupowa praca z dziećmi
Współpraca z kadrą pedagogiczną oraz z rodzicami
Konsultacje z rodzicami w miarę wynikających potrzeb

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Telefon kontaktowy w razie pytań: 502-277-917
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE CHATKA MAŁOLATKA
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Zielonki (Małopolskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Nauczyciel wychowania przedszkolnego w pełnym wymiarze godzin (25/25)Wymagania:Wykształcenie zgodne z Rozporządzeniem dotyczącym kwalifikacji nauczycieli.Zakres obowiązków:Praca z dziećmi w wieku 3 - 6 lat. Realizacja Podstawy Progr...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Limanowa (Małopolskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Nauczanie języka polskiego w Liceum Ogólnokształcącym i Szkole Branżowej I stopniaWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie języka polskiego z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać...
  • Nauczyciel języka niemieckiego
    Limanowa (Małopolskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Nauczanie języka niemieckiego w Liceum Ogólnokształcącym i TechnikumWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie języka niemieckiego z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Z...