Psycholog

Data publikacji: 2024-03-19
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: dzierżoniowski, Ostroszowice, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca psychologa szkolnego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Ostroszowicach

Wymagania:
Odpowiednie wykształcenie

Zakres obowiązków:
Praca psychologa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spostroszowice@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
74 8330 113
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W OSTROSZOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Środa Śląska (Dolnośląskie) Zastępstwo 20
    Opis oferty pracy:Praca dla psychologa w poradni psychologiczno-pedagogicznejWymagania:Wykształcenie wyższe - kierunkowe - psycholog; mile widziane doświadczenie diagnostyczneZakres obowiązków:diagnoza dzieci i młodzieży, bezpośrednia pomoc p-pWymaga...
  • Pedagog
    Jelenia Góra (Dolnośląskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych im. Unii Europejskiej zatrudni pedagoga szkolnego na pełen etat.Wymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Kierunek pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, ogólna, spec...
  • nauczyciel historii
    Wrocław-Krzyki (Dolnośląskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy we Wrocławiu zatrudni nauczyciela historii i wiedzy o społeczeństwie w roku szkolnym 2024/2025. Godziny zajęć z nauczania historii ( 15/18) można uzupełnić do pełnego etat...