Psycholog

Data publikacji: 2024-03-21
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: nowotomyski, Opalenica, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na rok szkolny 2024/2025

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- mile widziane doświadczenie pracy z dziećmi

Zakres obowiązków:
Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom oddziałów przedszkolnych oraz uczniom klas I-VIII

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@spopalenica.pl

614477415
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. A I WŁ. NIEGOLEWSKICH W OPALENICY
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog