Psycholog

Data publikacji: 2024-03-22
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: kędzierzyńsko-kozielski, Łany, Opolskie, Polska
Umowa o pracę do końca roku szkolnego (5,5/22) z możliwością przedłużenia umowy oraz zwiększenia etatu
od nowego roku szkolnego.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci,analizowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu w celu rozwiązywania problemów wychowawczych ,wspieranie rodziców, nauczycieli, wychowawców i innych specjalistów

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Gminne Przedszkole w Łanach ,ul.Szkolna 8,47-253 Cisek
lub adres mailowy: przedszkole-lany@tlen.pl

774875911
Nazwa placówki: GMINNE PRZEDSZKOLE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 5