Psycholog

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Praga-Południe, Mazowieckie, Polska
Przedszkole nr 57 "Grochowiaczek" w Warszawie na Pradze Południe zatrudni od 01 maja 2024 r. psychologa w ramach nowych regulacji zatrudniania nauczycieli specjalistów w przedszkolach i szkołach.

Wymagania:
psychologia z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Prowadzenie badań i działań diagnostycznych dotyczących dzieci.
Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w celu wspierania rozwoju dziecka, określanie odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec dzieci, rodziców i nauczycieli.
Organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci, rodziców i nauczycieli w formie:
- zajęć specjalistycznych: o charakterze terapeutycznym oraz korekcyjno-kompensacyjnych,
- porad, konsultacji i warsztatów dla rodziców i nauczycieli,
- zajęć psychoedukacyjnych dla rodziców.
Minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy wychowawczej.
Wspieranie nauczycieli w działaniach profilaktyczno-wychowawczych.
Przygotowywanie specjalistycznej diagnozy i w indywidualnych przypadkach opinii psychologiczno-pedagogicznych.
Współpraca z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
DSkolimowska@eduwarszawa.pl

602 668 894
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 57 "GROCHOWIACZEK"
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog