Psycholog

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: tomaszowski, Nowy Glinnik, Łódzkie, Polska
praca w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolu

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku psychologia

Zakres obowiązków:
udzielanie pomocy psychologicznej wychowankom przedszkola i ich rodzicom

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Wojskowe Nr 129
Nowy Glinnik - Osiedle bl.6
97-217 Lubochnia

nr tel.: 261 167 395
poczta: m.bryks@ron.mil.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE WOJSKOWE NR 129
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8