Psycholog

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: przasnyski, Krzynowłoga Wielka, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Oferta dotyczy nauczyciela psychologa

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe

Zakres obowiązków:
wsparcie psychologiczne dzieci i młodzieży w publicznej placówce oświatowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
PSP Krzynowłoga Wielka 06-330 Chorzele Krzynowłoga Wielka 18

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
297516990
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KRZYNOWŁODZE WIELKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Wola (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 403 zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształcenia.Wymagania:Wykształcenie niezbędne do zajmowanego stanowiskaZakres obowiązków:Organizacja zajęć edukacyjnych dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie k...
  • Oligofrenopedagog
    Wola (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 403 zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształcenia.Wymagania:Wykształcenie niezbędne do zajmowanego stanowiskaZakres obowiązków:Organizacja zajęć edukacyjnych dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie k...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Wola (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 403 zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształcenia.Wymagania:Wykształcenie niezbędne do zajmowanego stanowiskaZakres obowiązków:Organizacja zajęć edukacyjnych dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie k...