Psycholog

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: świdnicki, Siostrzytów, Lubelskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w Szkole Podstawowej

Wymagania:
Ukończone studia pierwszego i drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie prowadzone zgodnie z:
a) nowym standardem kształcenia na kierunku psychologia i posiada przygotowanie pedagogiczne;
b) przepisami obowiązującymi przed dniem 3 sierpnia 2019 r. na kierunku psychologia i posiada przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 9 sierpnia 2017 r.
w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1798)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkolapodstawowa97@wp.pl

815850032
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. NOBLISTÓW POLSKICH W SIOSTRZYTOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog