Psycholog

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-07-15
  • Miejsce: bełchatowski, Chabielice, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel-psycholog szkolny

Wymagania:
Wykształcenie wyższe mgr na kierunku psychologia
Przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Rozpoznawanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci oraz udzielanie pomocy psychologiczno - pedagogicznej. Współpraca z nauczycielami i rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spchabielice@poczta.onet.pl lub osobiście w siedzibie szkoły
Szkoła Podstawowa w Chabielicach, Chabielice 5, 97-420 Szczerców

446318316
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W CHABIELICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog