Psycholog

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: oświęcimski, Piotrowice, Małopolskie, Polska
Stanowisko psychologa szkolnego w szkole podstawowej (kl. I-VII) - 10/22

Wymagania:
Posiadanie odpowiednich kwalifikacji do zajmowania stanowiska psychologa szkolnego

Zakres obowiązków:
Opieka psychologiczna nad uczniami szkoły podstawowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa w Piotrowicach ul. Andrychowska 222, 32-641 Przeciszów
e-mail: piotrowiceszkola@poczta.onet.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W PIOTROWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog