Psycholog

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: jaworski, Lipa, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
psycholog szkolny

Wymagania:
studia magisterskie lub studia I i II stopnia na kierunku psychologia

Zakres obowiązków:
prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów
diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole
udzielanie uczniom pomocy psychologicznej
podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień
minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@splipa.edu.pl

757414093
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIŁOŚNIKÓW KRAINY WYGASŁYCH WULKANÓW W LIPIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog