Psycholog

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: lubliniecki, Lubliniec, Śląskie, Polska
Dyrektor Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lublińcu zatrudni nauczyciela psychologa w wymiarze 1/1 etatu (20 godzin tygodniowo) - placówka nieferyjna.

Wymagania:
Pełne kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela psychologa - wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym.
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Diagnoza dzieci/młodzieży, terapia indywidualna i grupowa, profilaktyka, współpraca z placówkami oświatowymi.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Publiczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
ul. Sobieskiego 9
42-700 Lubliniec
Nazwa placówki: PUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog