Psycholog

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-08-04
  • Miejsce: wolsztyński, Chorzemin, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w przedszkolu wiejskim 3-oddzialowym.

Wymagania:
Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i studia drugiego stopnia na kierunku psychologia lub dyplom magistra psychologii lub dyplom magistra filozofii chrześcijańskiej ze specjalizacją filozoficzno-psychologiczną uzyskany na KUL do 1 października 1981 r. lub dyplom magistra filozofii chrześcijańskiej w zakresie psychologii uzyskany w ATK do końca 1992 r. oraz pracowanie w zawodzie co najmniej dwa lata

Zakres obowiązków:
na podst. rozporządzenia MEN z dnia 9 sierpnia 2017 r.w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1798)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole "Jak u Mamy"
Chorzemin 78a
64-200 Wolsztyn

tel. 683842733
e-mail: ppchorzemin@wp.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE "JAK U MAMY" W CHORZEMINIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8