Psycholog

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: opolski, Niezabitów, Lubelskie, Polska
Praca na stanowisku psychologa na czas zastępstwa od 01.09.2024 do 30 czerwca 2025 w Szkole Podstawowej im. E. Szelburg - Zarembiny w Niezabitowie Praca z dziećmi wymagającymi pomocy psychologicznej oraz z niepełnosprawnością intelektualną.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe - psycholog. Przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z uczniem, porady i konsultacje, pomoc przy rozwiązywaniu pojawiających się problemów emocjonalnych i wychowawczych, opieka psychologiczna w sytuacjach trudnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp2@spniezabitow.pl
spniezabitow11@wp.pl

tel. 818206006
tel. kom. 691460655
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWY SZELBURG-ZAREMBINY W NIEZABITOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo