Psycholog

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-07-15
  • Miejsce: brzeski, Olszanka, Opolskie, Polska
Działania na rzecz prawidłowego rozwoju dziecka, przy współpracy z pedagogiem szkolnym, nauczycielami i innymi pracownikami szkoły oraz placówkami świadczącymi pomoc dzieciom i ich rodzinom.

Wymagania:
Osoba legitymująca się dyplomem ukończenia studiów wyższych na kierunku psychologia, posiadająca kwalifikacje do zajmowanego stanowiska nauczyciela - psychologa.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym i uczniami szkoły podstawowej
Nazwa placówki: PUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W OLSZANCE IM. BRYGADY PARTYZANCKIEJ "GRUNWALD"
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog