Psycholog

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Psie Pole, Dolnośląskie, Polska
Poszukujemy pracownika na stanowisko Psychologa do pracy w placówce zlokalizowanej przy ul. Kwidzyńskiej 1 we Wrocławiu

Wymagania:
- wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym ;
- miłe usposobienie, łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi;
- zaangażowanie w pracę i punktualność;
- sumienność i samodzielność,
- mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci;
Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu w celu rozwiązywania problemów wychowawczych stanowiących barierę i ograniczających aktywne i pełne uczestnictwo dziecka w życiu przedszkola;
Udzielanie dzieciom pomocy psychologiczno - pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb;
Minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy w środowisku przedszkolnym;
Inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych.
Współpraca z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną i innymi instytucjami sprawującymi opiekę nad dzieckiem.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
magdalena.wrobel@wroclawskaedukacja.pl

71-798-69-36
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 14 KOWALIKI
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8