Psycholog

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-05-15
  • Miejsce: m. Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
udzielanie pomoc psychologiczno - pedagogicznej, wsparcie indywidualne ucznia, ścisła współpraca z nauczycielami i rodzicami ucznia.

Wymagania:
posiadanie odpowiedniego wykształcenia oraz przygotowania pedagogicznego

Zakres obowiązków:
praca w zakresie psychologa szkolnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie,
ul. Bolesława Śmiałego 42-43, 70-351 Szczecin
tel. 91 484 43 24,
email: osmis@miasto.szczecin.pl

telefonicznego lub mailowo
Nazwa placówki: OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. PROF. MARKA JASIŃSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog