Psycholog

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-07-01
  • Miejsce: bielski, Kobiernice, Śląskie, Polska
Psycholog - pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwoju.

Wymagania:
Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym i uprawnieniami do wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w grupie przedszkolnej oraz prowadzenie terapii rewalidacyjnej i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
43-356 Kobiernice, ul. Żywiecka 8A lub sekretariat@przedszkole-kobiernice.pl

33 8108698
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W KOBIERNICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog