Psycholog

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: wrocławski, Mietków, Dolnośląskie, Polska
Przedszkole Publiczne w Mietkowie od 1.09.2024 r. zatrudni psychologa w wymiarze 8/20 etatu

Wymagania:
Wykształcenie wyższe na kierunku psychologia i przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole.mietkow@wp.pl

Joanna Reciak 71 3168 272, 723266895
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W MIETKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8