Psycholog

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: dębicki, Głobikowa, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
Stanowisko psychologa

Wymagania:
Studia Wyższe z przygotowaniem pedagogicznym "Psychologia"

Zakres obowiązków:
Prowadzenie badań diagnostycznych, działania profilaktyczne, współpraca z rodzicami i nauczycielami

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
146816769
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KONSTANTEGO LELIWY-SŁOTWIŃSKIEGO W GŁOBIKOWEJ
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 5
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Stobierna (Podkarpackie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Stanowisko psychologaWymagania:Studia Wyższe z przygotowaniem pedagogicznym "Psychologia"Zakres obowiązków:Prowadzenie badań diagnostycznych, działania profilaktyczne, współpraca z rodzicami i nauczycielami
  • Psycholog
    Pustków (Podkarpackie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolnyWymagania:psychologia, przygotowanie pedagogiczneWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zspustkow@gzeas.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:146821060
  • Psycholog
    Rogóźno (Podkarpackie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Stanowisko psychologa w szkole i przedszkolu.Wymagania:Zgodne z wymogami prawa oświatowegoZakres obowiązków:Obowiązki psychologa w Szkole Podstawowej i Przedszkolu PublicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:...