Psycholog

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: hrubieszowski, Hrubieszów, Lubelskie, Polska
Praca na stanowiska Nauczyciela psychologa, pomoc specjalistyczna dla uczniów i rodziców.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje: dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologia, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
- Organizowanie pomocy psychologicznej dla uczniów, rodziców i nauczycieli.
- Wspieranie wychowawców, nauczycieli, rodziców w rozwiązywaniu problemów wychowawczych.
- Rozpoznawanie potencjalnych możliwości i potrzeb uczniów.
- Wspieranie uczniów w eliminowaniu negatywnych zachowań, analiza przyczyn niepowodzeń.
-Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie pomocy psychologicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie
ul. Zamojska 18A
22-500 Hrubieszów
lub na adres mailowy:
zs1_hrubieszow@poczta.onet.pl

tel. 510 158 496
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W HRUBIESZOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 6